Biz Sizi Arayalım
Bilgilerinizi girin, belirttiğiniz tarihte sizi arayalım.
Hakkımızda
Hakkımızda

1992 yılından bu yana gelen turizm tecrübemizle, Türk turizmine birçok katkısı bulunan UNO TUR, 10631 TÜRSAB belge numarası ile UNOTUR TURİZM SEYAHAT OTELCİLİK ALIM SATIM VE PAZARLAMA TİC. LTD. ŞTİ bünyesinde yer almaktadır.

 

Günümüzde zamanın ne kadar değerli olduğu bilinci ile hareket ederek yenilenen www.unotur.com ve 0232 908 0888 no’lu çağrı merkezimizde her şey tatil severlerin en doğru tercihi, en kısa sürede yapmaları için düşünülmüştür.

 

Yılın çok büyük bir bölümünü şehir yaşantısı, trafik, iş gibi stres unsurlarıyla yaşarken, tüm bunları unutmak ve yeni bir çalışma dönemine hazırlanmak için kendinize ayırdığınız zamanın önemi çok iyi biliyoruz. Bu nedenle tüm UNO TUR Rezervasyon Danışmanları ve Müşteri Hizmetleri hızlı ve kalıcı çözümler üretmek için çalışıyor.

 

MİSYONUMUZ:

  • Her dönem saygın bir yere sahip olmak,
  • Yeniliklerde öncü olmak,
  • Teknolojiyi çalışanları ve müşterileri için etkin kullanmak,
  • Her dönem güvenilir olmak
  • Çalışanları ile tam bir uyum içerisinde olmak,
  • Toplumsal değerlere saygılı olmak.

 

VİZYONUMUZ:

Yenilikçi ve tüm ekipleri ile tam bir uyum içerisinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Misafir memnuniyetinin yanı sıra çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarının, verimlilik ve rekabet gücü ile tedarikçilerin, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartları uygulayan UNO TUR çalışanları eğitmek, hizmet ve süreçleri sürekli iyileştirmek öncelikler arasında bulunmaktadır.